Коротко про нас

МотоЗілла це не просто інтернет-магазин мотоекіпіровки, це те саме місце, де вас з радістю приймуть, з любов'ю вислухають, відмінно зрозуміють і допоможуть як ніхто і ніде. Ми створили інтернет-магазин для таких же фанатів двоколісного транспорту, якими є самі. Наша мета - задовольнити потребу кожного райдера в отриманні тільки самої якісної та безпечної продукції.

Чому ми?

Все гранично просто - вирішивши сісти на два колеса людина автоматично стикається з низкою труднощів в області тих, чи інших знань пов'язаних з мото-вело тематикою. Не завжди можна зрозуміти який шолом краще купити для свого мотоцикла, мопеда або велосипеда. І добре б якби тяготи вибору закінчувалися на екіпіровці, але ж техніка має властивість ламатися і потребуватиме ремонту. Навіть у такій складній ситуації абсолютно не варто впадати у відчай. Ми завжди опинимося поруч, допоможемо радою і високоякісною продукцією за дійсно низьку ціну.

Ми надаємо нашим клієнтам тільки якісні і оригінальні комплектуючі. МотоЗілла - знахідка для тих, хто шукає ексклюзивні матеріали і запчастини для мото та вело техніки. Всі наші товари проходять сертифікацію на рівні виробників.
Кожна запчастина поступаемая в продаж додатково оглядається нашими фахівцями. Будь-яка нова модель ремонтних комплектуючих, або запчастин тестується нашими інженерами. Ми надаємо тільки якісний сервіс для всіх клієнтів без винятку.
Крім запчастин і ремонтних комплектуючих в нашому магазині ви зможете знайти масла і хімію від кращих світових виробників. Ми як ніхто інший знаємо наскільки важливі оригінальні ПММ і виключно якісна хімія для мототехніки. У нас ви знайдете величезний спектр оригінальних масел, що супроводжуються сертифікацією відповідності від виробника.

Крім іншого, ми пропонуємо широкий спектр спеціалізованих товарів для велосипедистів. У нас ви зможете знайти що завгодно, від світловідбивачів до специфічних осей колеса, які більше ніхто в країні не пропонує.

Наша місія

Головною нашою метою є задоволення будь-яких потреб клієнта. Якщо ви не знайдете у нас те, що вам необхідно - зв'яжіться з нами і поскаржтеся на відсутність необхідної запчастини, аксесуара або елемента екіпіровки. Спільними зусиллями ми підберемо вам необхідну заміну, або знайдемо саме те, що хочете ви.

Пишіть нам, ми завжди раді новим друзям, які поділяють наше мото-вело захоплення!

Може бути корисним