Заміна заднього амортизатора на скутері

Зазвичай амортизатори на скутер японських виробників. Вони на жаль недовговічні, через те що в Японії немає таких поганих доріг, і при їх виробництві не передбачено перевезення вантажів. Через неправильне використання амортизатори служать недовго і ламаються.

Коли амортизатор стає не таким пружним, під час їзди на ньому не дуже комфортно, ямки вам будуть відчуватися кожною точкою свого тіла. Їхати на ньому ви зможете, але це не тільки дискомфорт, це небезпечно, тому його треба замінити.

Знімаємо амортизатор

Зняти амортизатори не складно. Спочатку визначте чи потрібно зняти бічну пластмасу. Якщо це Suzuki Let-s, то треба. Можливо, треба зняти багажник під сидінням і повітряний фільтр. На Yamaha Jog не знадобиться знімати додаткових деталей. Наступний крок це встановити скутер на підніжку, щоб вага скутера не тиснула на амортизатори. Відкрутіть нижній болт, а наступним відкрутіть верхній болт. Амортизатори легко демонтуються.

Способи заміни амортизаторів

Перший спосіб. Після того як зняли деталі, простір між кріпленнями трохи розшириться. Першим прикрутіть верхній болт, після цього направивши на нижнє кріплення, приберіть підніжку. Вухо потрапить у кріплення. Другий спосіб при якому треба підняти заднє колесо.

Після закінчення, всі попередні деталі скутера чіпляємо назад.

Встановлення амортизаторів у скутері китайського виробництва.

У китайських виробництвах зазвичай встановлюють амортизатори на виду, тож знімати додатково не треба, хіба що повітряний фільтр.

Якщо амортизаторів два, міняти треба обидва.