Обслуговування повітряного фільтра на скутері

Для чого потрібен повітряний фільтр. Через повітряний фільтр у карбюратор надходить кисень, там він змішується з бензином. І в потрібних пропорціях він потрапляє в камеру згоряння.

Які можуть бути негативні наслідки при забрудненні повітряного фільтра на скутері.

При забитому повітряному фільтрі, повітря в карбюратор потрапляє в меншій кількості. Від цього в суміш надходить більше бензину, це збільшується витрата палива, втрачається потужність і збільшується нагароутворення.

Причини забруднення повітряних фільтрів.

Пил є головною причиною, через яку доводиться чистити повітряний фільтр. На селищних дорогах фільтр засмічується швидше а, на міських прослужить довше. Промивання повітряного фільтра рекомендується 500 км.

Після засмічення фільтр очистіть від забруднення. Існує перед тим як приступити до очищення, насамперед треба зняти фільтр. Він встановлений зверху коробки передач, у скутері Yamaha - встановлений перед коробкою передач.Кришка фільтра закріплена 4 або 5 болтами до корпусу. Відкрутіть кріплення, зніміть кришку і витягніть фільтр. Зазвичай він із поролону і просочений спеціальною рідиною. Також, може бути, сухий фільтр - останніми роками такі ставлять на японські моделі.

Оскільки вологі фільтри зустрічаються набагато частіше, розглянемо саме їхнє чищення. А саме чистку бензином і чистку порошком.

Очищення бензином:

  1. Вийміть фільтр;
  2. Налийте бензин у ємність, 0,5 літра має вистачити;
  3. Промийте кілька разів фільтр у бензині, після кожного промивання добре віджимаємо.

Мінус цього способу в тому, що більша частина фільтрів поролонова, а не всі види поролону переносять вплив бензину. Також за бензин гроші треба, хоч і небагато. Як перевагу фільтр можна встановити після чищення, просочіть його двотактним маслом.

Чищення порошком:

  1. Розчиніть пральний порошок у воді;
  2. Стираємо фільтр;
  3. Прополоскати, воду треба міняти кілька разів.

Після повного просушування фільтр повністю просохне, його просочують просоченням або двотактним маслом. І можна встановлювати.