Методи очищення глушника скутера від нагару

Оскільки забитий глушник знижує працездатність і потужність двигуна, потрібно проводити чистку глушника від нагару. Так само забитий глушник значно збільшує споживання палива. Власникам скутерів з двотактними двигунами часто доводиться зустрічатися.

Існують деякі способи очистити глушник, це легкі та більш складні. Обирати треба від стану вихлопних труб.

Розглянемо кілька видів: чистка тросом, побутовою хімією, пропалюванням, різанням і чищенням зсередини.

Чищення тросом

Це найпростіший спосіб. Для нього візьміть тросик: один край затисніть у патроні дриля, інший розпушіть як йоржик. На невисоких обертах провертаємо трос. Рухаємо тросом усередині труби до упору. Цей метод цілком приносить гарний результат, щоправда короткочасний.

Чищення за допомогою побутових хімічних засобів.

Для чищення побутовою хімією можна взяти Містер мускул або схожі речовини. Цей спосіб вважається більш важким. Купити засіб можна в магазині побутових товарів. Для того щоб очистити, зніміть глушник. Методом майже ніхто не користується, оскільки він допоможе тільки за невеликого нагару скупчення.

Спосіб пропалювання

Цей спосіб зарекомендував себе як дієвий. Чистку можна скористатися допомогою газового пальника, паяльною лампою, або просто багаттям. Труба повинна розжаритися, до почервоніння, після цього обстучіть її дерев'яною палицею і видуйте нагар компресором. Після цього покрийте жаростійкою фарбою. Але мінус методу - вогнетривкий елемент в обшивці не дає трубі всередині добре очищати нагар.

Чищення способом різання глушника

Якщо всі попередні способи вам не змогли допомогти. Цей метод вам точно допоможе. Глушник розрізається і випалюється зсередини. Цей спосіб найважчий і найефективніший і точно допоможе.