Б'ємо рекорди в Україні: 35 тисяч фіксацій порушень за 1 день

Всім привіт!

Ми підібрали всю корисну інформацію про найбільш обговорювану новину: встановлення камер фіксації порушень ПДР у Києві.

Отже, 1 червня, в Україні офіційно запрацювала система автофіксації порушень. За перший робочий день тільки в Києві попалися 35 762 порушники правил, але співробітникам МВС вдалося опрацювати тільки 5620 (за даними прес-служби Міністерства внутрішніх справ).

Рекорд за швидкістю належить водієві Mercedes, який їхав трасою Київ-Чоп зі швидкістю 208 кілометрів на годину. А рекорд за наполегливістю та безтурботністю поставив водій BMW, який проїхав три камери поспіль на швидкості 200 кілометрів на годину. У результаті, BMW отримає одразу 3 штрафи.

Найкурйозніший факт: у першу хвилину роботи камера зафіксувала порушника. Водій на Audi Q7 їхав Чоколівським бульваром, о 00:01 з перевищенням швидкості - 75 кілометрів на годину.

Загалом у столиці розміщено 45 камер фіксації порушень ПДР, адреси можна подивитися на офіційному сайті МВС.

Як дізнатися, що тобі виписали штраф?


Цю інформацію можна перевірити в спеціальному сервісі МВС за номерами авто або в кабінеті водія.

Порушенням швидкісного режиму на дорогах з обмеженням швидкості в 50 км/год вважатиметься: 50+20+3 км/год = 73 км/год (де 3 км/год - це спеціально закладена похибка в роботі приладу).

Суми штрафу:

  • за перевищення більш ніж на 20 км/год - 255 грн.
  • за перевищення більш ніж на 50 км/год - 510 грн

На погашення штрафу гонщикам дають місяць, але сума зменшується наполовину, якщо виплатити її протягом десяти банківських днів. Якщо ж хтось вирішить, що його покарали несправедливо, постанову можна оскаржити. На це теж дають десять днів.

Попереджений - озброєний! Пам'ятай, найголовніше - твоя безпека і дотримання правил ПДР. Не порушуй, дотримуйся всіх швидкісних правил і вчасно проводь ТО свого байка.