Найкращі очисники та знежирювачі велосипедних ланцюгів на ринку

Утримання ланцюга і шестерень велосипеда в чистоті необхідно для забезпечення оптимальної продуктивності і довговічності вашого велосипеда. Згодом на велосипедному ланцюгу накопичується бруд і кіптява, що може призвести до зниження ефективності перемикання передач або навіть до поломки велосипеда. Очищувачі та знежирювачі велосипедних ланцюгів - це засоби, призначені для очищення і видалення бруду з велосипедних ланцюгів, і вони бувають різних марок і типів.

У цій статті ми розглянемо найкращі очищувачі та знежирювачі велосипедних ланцюгів, представлені на ринку, виокремимо їхні особливості, переваги та недоліки.

смазка для велосипедной цепи

Типи очищувачів і знежирювачів велосипедних ланцюгів:

На ринку представлені різні типи очищувачів і знежирювачів велосипедних ланцюгів, і кожен з них має свої унікальні особливості та переваги. До найпоширеніших очищувачів і знежирювачів велосипедних ланцюгів належать:

1) Очисники на водній основі:

Очищувачі на водній основі - це чистячі розчини, в яких для очищення і знежирення велосипедних ланцюгів використовуються переважно вода і м'які мийні засоби. Вони часто є щадними та екологічно чистими, що робить їх ідеальними для велосипедистів, які піклуються про навколишнє середовище.

2 Очисники на основі розчинників:

Очищувачі на основі розчинників більш жорсткі, ніж очищувачі на водній основі, і використовують сильні розчинники для розчинення і видалення бруду з велосипедних ланцюгів. Хоча вони ефективніші в очищенні та знежиренні, їхнє використання може бути небезпечним, а їхні випаровування можуть завдати шкоди навколишньому середовищу та здоров'ю людини.

3. Пінливі очисники:

Пінливі очищувачі - це спеціально розроблені чистячі розчини, які перетворюються на піну при нанесенні на велосипедний ланцюг. Ця особливість дає їм змогу проникати у важкодоступні місця, що робить їх ефективнішими в очищенні та знежиренні, ніж стандартні рідкі очисники.

Найкращі очисники та знежирювачі велосипедних ланцюгів на ринку:

1. простий зелений засіб для чищення велосипедів:

Simple Green Bike Cleaner - це засіб для чищення на водній основі, який безпечний для всіх деталей велосипеда, включно з велосипедними ланцюгами, шестернями, педалями і рамами. Він біорозкладний, нетоксичний і не містить агресивних хімічних речовин, що робить його екологічно чистим засобом. Очищувач ідеально підходить для видалення бруду, кіптяви і масла з велосипедних ланцюгів, і його легко використовувати: просто нанесіть його на ланцюг, залиште на кілька хвилин і змийте водою. Єдиний недолік цього очищувача в тому, що він може бути не настільки ефективним у разі сильного скупчення жиру.

2. знежирювач для велосипедних ланцюгів WD-40:

WD-40 Bike Chain Degreaser - це засіб для чищення на основі розчинника, спеціально розроблений для видалення стійкого мастила і бруду з велосипедних ланцюгів. Його потужна формула робить його ефективним очищувачем, і він швидко висихає, не залишаючи слідів. Очищувач поставляється в зручному аерозольному балоні, що полегшує його застосування, а його точний аплікатор допомагає дістатися до важкодоступних місць. Єдиним недоліком цього очищувача є те, що він може бути занадто жорстким для деяких компонентів велосипеда.

3. знежирювач для швидкісних велосипедів Finish Line:

Finish Line Speed Bike Degreaser - це високоефективний засіб на основі розчинника, призначений для швидкого очищення і знежирення велосипедних ланцюгів. Його швидкодіюча формула розчиняє бруд і кіптяву за лічені секунди і легко змивається, не залишаючи слідів. Цей засіб ідеально підходить для велосипедистів, які шукають швидкий та ефективний спосіб очищення своїх велосипедів. Однак його потужна формула може бути агресивною для деяких компонентів велосипеда, тому його не рекомендується використовувати для деталей з вуглецевого волокна або анодованого алюмінію.

4. Muc-Off Bio Degreaser:

Muc-Off Bio Degreaser - це засіб для чищення на водній основі, призначений для легкого видалення бруду, кіптяви та мастила з велосипедних ланцюгів. Його екологічно чиста формула не містить шкідливих хімічних речовин і є біорозкладною. Очищувач простий у використанні і поставляється в пляшці з розпилювачем, що робить його зручним для застосування. Однією з істотних переваг цього очищувача є те, що він не залишає жирних слідів після чищення. Однак він може бути не настільки ефективним у разі сильних жирових забруднень.

5. Обезжирювач для велосипедів Finish Line Citrus Bike Degreaser:

Finish Line Citrus Bike Degreaser - це біорозкладний очищувач на основі розчинника, до складу якого входять натуральні цитрусові інгредієнти. Потужна формула очищувача швидко справляється з жиром і брудом, і його безпечно використовувати для всіх компонентів велосипеда, включно з вуглецевим волокном і анодованим алюмінієм. Очищувач поставляється в пляшці з розпилювачем, що полегшує його застосування, і він легко змивається, не залишаючи слідів. Єдиним недоліком цього очищувача є те, що він може мати сильний цитрусовий запах.

Висновок:

Утримання ланцюга і шестерень велосипеда в чистоті необхідно для забезпечення оптимальної продуктивності і довговічності вашого велосипеда. Очисники та знежирювачі ланцюга велосипеда - одні з найефективніших засобів, які можна використовувати для очищення та знежирення ланцюга велосипеда, вони бувають різних типів і марок.

Під час вибору очищувача або знежирювача ланцюга велосипеда необхідно враховувати тип вашого велосипеда, тип місцевості, якою ви їздите, і ваші особисті уподобання. П'ять продуктів, представлених у цій статті, є одними з найкращих на ринку очищувачів і знежирювачів велосипедних ланцюгів, кожен з яких має унікальні властивості, переваги та переваги.